wtorek, 21 maj 2024

Duży sukces zbiórki słodyczy w ramach akcji MotoMikołaje

• Opublikowano: środa, 28 listopad 2018 22:13

Podczas dyskoteki andrzejkowej klasy 4c wspólnie z 7a zorganizowały zbiórkę słodyczy na rzecz dzieci przebywających w lubelskich szpitalach. Nasze serca okazały się szeroko otwarte i ilość zebranych łakoci zaskoczyła wszystkich. MotoMikołaje będą mieli nie lada zagadkę jak dostarczyć na dwóch kółkach 6 pudełek słodyczy, które dzieci dzieciom przyniosły z wielką radością. Nasza zbiórka potrwa jeszcze do piątku 30 listopada 2018 r. i będzie realizowana podczas przerw obiadowych. Można będzie również dostarczyć słodycze do pokoju nauczycielskiego ze wskazaniem, że są przeznaczone na akcję MotoMikołaje.

Za okazane wsparcie serdecznie dziękujemy w imieniu dzieci, które dzięki takiemu wsparciu zyskają płynącą razem z prezentami radość i nadzieję. Przez to chociaż w niewielkim stopniu ich pobyt w szpitalu będzie lżejszy i weselszy.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------