wtorek, 21 maj 2024

W świątecznym nastroju

• Opublikowano: niedziela, 23 grudzień 2018 01:44

Piątek 21 grudnia 2018 roku był ostatnim dniem przed przerwą świąteczną. Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia klasa 4c zorganizowała tradycyjny poczęstunek podczas którego nie zabrakło wielu ciepłych słów wypowiadanych w trakcie łamania się opłatkiem oraz wspólnego śpiewania popularnych kolęd. Ksiądz Adam Pawlak odczytał fragment Pisma Świętego. Odwiedzili nas także liczni kolędnicy. W naszym świętowaniu wzięli udział zaproszeni nauczyciele. Po wigilii klasowej udaliśmy się na jasełka przygotowane przez klasę 5d. Aby wspólnie z wszystkimi członkami społeczności szkolnej świętować udaliśmy się na szkolny opłatek zorganizowany w sali gimnastycznej. Spotkanie to zakończyło rozstrzygnięcie Konkursu na najlepszą szopkę bożonarodzeniową 2018 roku w naszej szkole. Podczas spotkania zostały wręczone dyplomy oraz niewielkie upominki. Nagrody główne za trzy pierwsze miejsca zostaną natomiast wręczone podczas mszy świętej o godzinie 11.00 w kościele parafialnym. Wystawa prac, która została zorganizowana w szkole będzie także kontynuowana w kościele parafialnym. Z wynikami konkursu można zapoznać się klikając tutaj. Ten dobry, wspólnie spędzony czas pozwolił nam poczuć zapach zbliżających się magicznych chwil, które lada dzień nastaną. Gratulacje należą się następującym uczniom klasy 4c: Julii Kozłowskiej, Ignacemu Marczukowi i Karolowi Puzio za zajęcie ex equo trzeciego miejsca oraz Gabrysi Łakocie, która uzyskała wyróżnienie.

Serdecznie zapraszamy do zobaczenia naszych wspólnych zdjęć z tego dnia w galerii.

-----------------------------------------------------------------------------------------

Niech będzie to dla wszystkich czas radości i wytchnienia. Błogosławieństw Nowonarodzonego Jezusa

oraz wielu łask w zbliżającym się Nowym 2019 Roku

wychowawca Arkadiusz Majewski